Mgr. Daniela Kišoňová | Adresa: Sabinovská 10, 821 02 Bratislava | Mobil: 0905 454 482 | E-mail: info@tvarovagymnastika.sk

Tvárová gymnastika

Tvárová gymnastika - Pull Faces

Cvičte s nami!

Nezabúdajte, že žiarivý pohľad je tromfom ako zapôsobiť na iných ľudí. Tento cvik posilňuje svaly okolo očí a skrášľuje pohľad.

Predstavte si, že vaše pery sa budú podobať perám filmovej hviezdy. Vďaka tomuto cviku budete mať plné a zvodné pery.

Veľmi rýchlo vám vďaka tomuto cviku zmiznú vačky pod očami. A keď aj nejaké zostanú, budú nenápadné. Táto jemná a citlivá časť tváre získa mladistvý vzhľad.

Tento cvik vymodeluje čelo, odstráni alebo zjemní priečne vrásky. Celé čelo sa uvoľní a bude pružné.

Tento cvik zabraňuje tvorbe druhej brady a postará sa o to, aby ste mali pekný profil.

Usmievajte sa z celej sily, budete mať oblé líca. Ak už máte v hornej časti líc drobné vrásočky, zmenšia sa alebo zmiznú úplne.

Váš krk získa pevné a rovnomerné kontúry, ako ste mali v mladosti. Tento cvik tvaruje oblasť krku.

Metóda Tvárová gymnastika

„Iba aktívna fyzická činnosť prinúti sval, aby si zachoval tvar a určité napätie. Pleť sa spevní a pôsobí mladistvo,“ tvrdí viedenský lekár Rudolf Drobil. Pokiaľ sú svaly na tvári napäté, človek vyzerá mlado a sviežo.

Veľký podiel na elasticite svalového tkanivá majú kolagénove vlákna, ktoré vekom strácajú na objeme. Cielené cvičenie, akým je tvárová gymnastika prekrví svaly a zvýši prísun kyslíka a živín. Výsledkom je potom rýchla regenerácia a zvýšená cirkulácia lymfy v oblasti krku a tváre.

Pravidelným cvičením počas 10 týždňov omladnete a vaša pleť sa napne, bude pôsobiť žiarivo a zdravo.

Tvárovú gymnastiku poznajú na západ od našich hraníc už dve desaťročia. Jej pôvod je v rehabilitačných cvikoch, ktoré sa praktizujú u pacientov s ochrnutím svalov tváre.

Odborníci si všimli, že svaly sa cvičením rýchlo regenerujú a pacienti dokonca vyzerajú mladšie a pokožka je pevnejšia a pružnejšia. A odtiaľ bol už iba krok k tomu, aby cviky prispôsobili a upravili pre self-lifting. Výsledky prekvapili aj samotných lekárov.

Tvár cvičiacich žien bola pevná a pokožka pružná, ako po liftingu.

Materiál pripravila: Mgr. Daniela Kišoňová


Upozornenie:
Na všetky príspevky sa vzťahuje autorské právo. Uverejnené texty, príspevky a reklamy majú výlučne informatívny charakter. Mgr. Daniela Kišoňová nezodpovedá za škody, alebo prípadné nepríjemnosti, ktoré by mohli vzniknúť nepochopením alebo nesprávnym výkladom tejto inštrukcie.

Copyright © 2006 - 2018, Mgr. Daniela Kišoňová
All rights reserved.

Máte strach zo stôp únavy a veku? Dokážeme vám, že všetky obavy sú zbytočné!

Design by Mgr. Peter Krákorník - AKRONET